MARVEL Spider-Man Unlimited

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Sürüm 4.3.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Gameloft
MARVEL Spider-Man Unlimited indir; Oyunda gelişmiş savaş grafikleri ve muhteşem karakter desteği ile karşı karşıya geleceksiniz.

200'den fazla karakterin bir arada toplandığı MARVEL Spider Man mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda gelişmiş savaş grafikleri ve muhteşem karakter desteği ile karşı karşıya geleceksiniz. Oyunda büyük sinema filmlerinden, çizgi filmlerine ya da oyuncaklardan tanıdığımız Spiderman karakteri artık mobil cihazlarınızda da yer alıyor.

MARVEL Spider Man oyunu ile karakterini yönlendirerek dünyayı kötülerden korumak için harekete geçeceğiniz muhteşem bir deneyim yaşayacaksınız. Hikaye odaklı bir sonsuz koşu oyununda en büyük tehlikeye karşı savaşta tüm Marvel karakterini bir araya toplayacaksınız. Karakterleri bir araya toplayacak, güçlerini birleştirecek ve kötülere karşı birlik içerisinde savaşacaksınız. Marvel süper kahramanları film ve çizgi romanlarından fırlamış aksiyon dolu bir hikayeye içerisinde karşımıza çıkıyor. Gerek filmleri gerek çizgi filmleri ile yakından bildiğimiz oyun karakteri ve düşmanları bu oyun içerisinde başarılı bir şekilde tasarlanmıştır.

Her karakterin farklı özellikleri ve yetenekleri bulunuyor. Bu yetenekler doğrultusunda hareket edecek ve yüksek başarılar elde ederek ilerlemeye çalışacaksınız. Her başarınız doğrultusunda farklı ödüller kazanacaksınız. Bu ödüller karakterlerinizi güçlendirecek niteliktedir. New York'ta açtıkları boyutsal geçitten geçmeye çalışan şeytani altılıyla savaşarak onların dünyayı yok etmesinin önüne geçeceksiniz. Bu korkunç yaratıklar dünyayı yok etmek için hazır bir şekilde size saldırmaya hazırdır. Onları durdurmak için hızlı hamleler yaparak ilerleme kat etmeniz gerekiyor.

Bu inatçı bela boyuttan boyuta geçerek her birini yok ediyor. Ama o şeytani oyunlar burada son bulacak. Bunu başaracak kişi de siz olacaksınız. MARVEL Spider Man Unlimited hikayesinde başarılı adımlar atmak için ekibiniz ile birlikte stratejik olarak ilerleyeceksiniz. Korkunç goblinler, güçlü yaratıklar ve devasa hayvanlar ile macera dolu anların tadını çıkaracaksınız. Oyun içerisinde başarılı bir noktaya gelebilmek için tek yapmanız gereken doğru zamanda ve doğru yerde hamle yapmak. Ardından başarılı noktalara erişim sağlayacaksınız.

Gelişmiş oyun grafikleri ve muhteşem karakteri ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran bu muhteşem aksiyon oyununda parmaklarınız ekrana basmaktan yorulabilir. Bunu göze alarak karakterleri yönlendirin. Şeytani atlı belasından kurtulduğunuz anda sizi başka hangi maceralar sizi bekliyor öğrenmek için oyunda pes etmeyin. Daima ilerleyin. Belki Venom ile sallanabilir, yenilmez Avengers ile takım olabilir, Örümcek Gwen ile yuvaya dönüş yaşayabilir, Kahramanların savaşını başlamadan durdurmaya yardım edebilir ve daha bir sürü şey yapabilirsiniz. Oyunda maceranın ardını düşünerek akıllıca hareket edin.

MARVEL Spider-Man Unlimited indir